گزارش برگزاری اولین نمایشگاه فارماپک خاورمیانه

اولین دوره ی نمایشگاه فارماپک خاورمیانه با حضور بیش از 110 شرکت داخلی و 20 شرکت خارجی از کشورهای آلمان، روسیه، هندوستان، ترکیه، لهستان، کره جنوبی، ایتالیا و چین در رشته های تخصصی شامل حوزه‌های وسایل و تجهیزات بسته بندی، بسته بندی اولیه و بسته بندی مقوایی، طراحی خطوط تولید و مهندسی تولید تجهیزات و مواد اولیه بسته بندی، طراحی بسته بندی، تبلیغات و بازاریابی، مواد اولیه، ترکیبات شیمیایی و فرمولاسیون دارویی، طراحی و ساخت سرنگ ها، تیوب ها، اقلام تزریق کننده، ویال ها، قوانین و مقررات صنایع دارویی و دستاوردهای نوین در صنعت داروسازی به ارائه توانمندی های خود پرداختند.

پیواژ که همواره در عرصه بسته بندی دارویی حضور فعالی داشته است، در این نمایشگاه نیز پرقدرت شرکت کرد و توانمندی های خود را به شرکت های دارویی ارایه کرد. درکنار برگزاری نمایشگاه، کارگاه های آموزشی نیز برگزار گردید و آقای مهندس کیانی به سخنرانی در مورد طراحی و تولید جعبه های دارویی پرداختند.

پاسخگویی به نیاز شرکت های داروسازی در زمینه ی بسته بندی دارویی با توجه به وضعیت فعلی تامین مقوا امری بسیار دشوار بود که پیواژ با تکیه بر دانش متخصصین خود از آن سربلند خارج شد و خدمت رسانی کماکان ادامه دارد. در ارامه گزارش کوتاه تصویری از این نمایشگاه ارایه می گردد.

آقای مهنس فرامرز اختراعی-
رئيس هيأت مديره سنديكاي تولید کنندگان مواد دارویی، شیمیایی و بسته بندي دارويي.
توسط | 2019-02-25T12:42:44+03:30 فوریه 25th, 2019|بلاگ, دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه