زاگرس دارو 2020-03-16T16:30:41+03:30

Project Description

شرکت داروسازی زاگرس دارو در سال 1384 بصورت سهامی خاص در شهر زرندیه تأسیس گردید شرکت زاگرس داروبا 3 خط تولید جامدات ( قرص و کپسول) و مایعات ( شربت ) و نیمه جامدات ( پماد وکرم ) راه اندازی گردیده و در این خطوط از جدیدترین و بروزترین دستگاهها و ماشین آلات و تــــجهیزات صنعتی با بهره گیری ازنیروی انسانی علمی و مجرب جهت بخشهای تولید ، توزین ، انبار ، نمونه برداری بسته بندی وآزمایشگاه و .....  مطابق با آخرین استانداردهای  مورد قبول مراکز قانونی و نظارتی در داخل و خارج از کشور بهره برده است .

جعبه دارویی آتورواستاتین

این بسته بندی دارویی به وسیله ی مقوای 300 گرم ایندربورد و با پوشش واتربیس تولید شده است. این جعبه از نوع دو درب دارویی بوده و همچنین لوگوی شرکت زاگرس دارو به صورت چاپ برجسته انجام شده است.

استامینوفن کدئین 20/300

در تولید این بسته بندی از مقوای ایندربورد 300 گرم استفاده شده است. این جعبه در سیستم 4 رنگ ساختگی همراه با عملیات برجسته سازی چاپ شده است. پوشش نهایی استفاده شده در تولید این بسته بندی دارویی ورنی واتربیس است.

جعبه مقوایی قرص استاگروفن 500

در تولید این بسته بندی از مقوای ایندربورد 300 گرم استفاده شده است. پوشش نهایی استفاده شده در تولید این بسته بندی دارویی ورنی واتربیس است. در چاپ این جعبه از مرکب 4 رنگ ساختگی استفاده شده است. لوگوی این شرکت به صورت برجسته دیده می شود.