بلاگ, دسته‌بندی نشده

۱۰ طراحی بسته بندی نوآورانه ی سال ۲۰۱۹ (بخش سوم)

در ادامه ی معرفی ۱۰ بسته بندی نوآورانه ای که در سال ۲۰۱۹ به طور چشمگیری مورد توجه قرار خواهند گرفت، ۲ مورد دیگر را در این پست مورد بررسی قرار خواهیم داد.

۵) لیوان های یکبار مصرف بازیافتی

لیوان های یکبار مصرف متداول به خاطر پوشش  پلی اتیلنی لایه داخلشان قابل بازیافت نیستند و برای تجزیه به محل دفع زباله ها انتقال داده می شوند.

اخیرا یک شرکت پوششی از جنس مواد معدنی تولید کرده و لیوان یکبار مصرف با نام تجاری Recup تولید کرده است. در این لیوان ها حدود ۵۱ درصد از پوشش پلی اتیلنی با پوشش مواد معدنی جایگزین شده است. فرایند تولید و ظاهر این لیوان ها دقیقا مطابق لیوان های موجود می باشند و تنها تفاوت آنها در قسمت پوشش به کار رفته در لایه ی داخلی این لیوان هاست.

شما در حال مطالعه بخش سوم بسته بندی های نوآورانه برای محصولات غذایی و دارویی هستید.

۶) بسته بندی غذایی خود گرم شونده

اخیرا شرکتی در چین طرحی برای بسته بندی مواد غذایی ارایه داده است که برای محصولات غذایی آب مانند سوپ، پاستا و یا ماکارونی است. تنها کاری که مشتری باید برای آماده سازی این بسته بندی انجام دهد اضافه کردن کمی آب و صبر کردن به مدت ۱۵ دقیقه است. این بسته بندی محصول غذایی با طراحی جدید   برای زمانی که مشتریان در سفر هستند، دسترسی به مایکروفر ندارند و یا نمی خواهند بعد از صرف وعده غذایی به شست و شوی ظروف بپردازند، بسیار مناسب و کاربردی خواهد بود.

اگر به حوزه ی چاپ و بسته بندی علاقه مند هستید از سایر بلاگ های پیواژ نیز بازدید فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.