معرفی شرکت های برتر چاپ و بسته بندی در دنیا

بازار جهانی بسته بندی در سال 2015 میلادی ارزشی معادل 589 هزار میلیارد دلار در سال 2015داشته که پیش بینی می شود این رقم در سال 2020 به 770 هزار میلیارد دلار برسد.

صنعت بسته بندی جهانی توسط بیست شرکت در سال 2019 تسخیر شده است. با توجه به تغییر رفتار مشتریان، صنعت بسته بندی دچار تغییراتی شده است. مشتریان امروزی در بسته بندی محصولاتشان و مخصوصا بسته بندی های محصولات غذایی به دنبال 3 نکته اساسی هستند:

راحتی، آسودگی در مصرف و راحتی هنگام حمل و نقل. توزیع کنندگان محصولات نیز علاوه بر این خواسته ها، از بسته بندی محصولات انتظار طول عمر بالا در قفسه محصولات را دارند. با در نظر گرفتن این نیازها، شرکت های چاپ و بسته بندی سر تا سر دنیا در تلاش هستند با رعایت استانداردها جایگاه خود را در این صنعت ارتقا بدهند.

در ادامه در 2 بخش به معرفی این شرکت ها خواهیم پرداخت

  • آمکور(Amcor)

شرکت بین المللی آمکور ارائه دهنده ی راهکارهای بسته بندی در زمینه ی بسته بندی های صلب و انعطاف پذیر برای صنایع غذایی، نوشیدنی، سلامت، مراقبت شخصی و دخانیات می باشد. نوآوری و خدماتی که به مشتریان در زمینه چاپ و بسته بندی ارائه می شود، از استرالیا که محل اصلی شرکت است تا سراسر دنیا گسترش یافته است.

  • بال(Ball)

این شرکت تامین کننده بسته بندی فلزی نوشیدنی ها، مواد غذایی و همچنین تامین کننده ی نیاز مشتریان در صنایع هوافضا است. این شرکت در سال 1880 تاسیس شده و حدود 15000 پرسنل در تمام دنیا دارد.

  • گروه کرون(Crown Holding)

این مجموعه یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده ی بسته بندی های فلزی است. این شرکت با دارا بودن 23.000 نیرو در 40 کشور دنیا و  همچنین فروش خالص 9.1 هزار میلیارد دلار به دنبال تولید بهترین نوع بسته بندی و همچنین رشد اقتصاد در آسیا، اروپای شرقی، آمریکای جنوبی و خاوری میانه است.

  • شرکت کاغذ بین المللی(International Paper)

این شرکت یکی از پیشگامان تولید بسته بندی، کاغذ و خمیر است که در 24 کشور دنیا توسط 55.000 نفر نیرو فعالیت می کند. این شرکت از منابع تجدیدپذیر برای تولید محصولات خود نظیر بسته بندی غذایی و همچنین دارویی که نیاز روزانه ی میلیون ها نفر انسان را تامین می کند، استفاده می کند.

  • ماندی(Mondi)

ماندی یک شرکت بین المللی در زمینه ی چاپ و بسته بندی و تولید کاغذ است که دارای 25.000 نفر پرسنل در بیش از 30 کشور دنیا است. تمرکز این شرکت روی تولید بسته بندی های مقوایی از مرحله ی مدیریت جنگل ها و تولید خمیر کاغذ تا مراحل پایانی چاپ و بسته بندی جعبه های مقوایی برای صنایع مختلف می باشد.

 

اگر به حوزه ی چاپ و بسته بندی علاقه مند هستید از سایر بلاگ های پیواژ نیز بازدید فرمایید.

توسط | 2019-08-01T09:29:41+04:30 جولای 25th, 2019|بلاگ, دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه