پیواژ یعنی پاسخگو به یک نیاز ساده

اهالی «پیواژ» اولین بار در سال ۱۳۷۴ گرد هم آمدند و در این سالیان همکاری، همواره ایده هایی نو به صنعت بازاریابی، تبلیغات، چاپ، گرافیک و بسته بندی ارائه داده‌اند. در سال ۱۳۹۵ با ثبت شرکت «کارستان پیواژ نیاز» مسیر فعالیت خود را تغییر داده و بر بسته‌بندی مواد غذایی و دارویی متمرکز شده اند. پیواژ از پشتوانه ی علمی و تجربی سال های متمادی فعالیت خود در صنعت چاپ برخوردار است.

این شرکت که همواره به عنوان برندی خلاق و پیشرو در صنعت چاپ شناخته می شد؛ اینک امیدوار است که بار دیگر بتواند با استفاده از علم روز دنیا و بهره گیری از نیروی کار توانمند و تکنولوژی ها و امکانات سخت افزاری و نرم‌افزاری خود در توان بسته‌بندی مواد غذایی و دارویی کشور تحول ایجاد کند و با پیاده سازی استاندارد های مورد نیاز این دو صنعت خدمتی ویژه به مشتریان خود ارائه دهد. از این رو و با توجه به حساسیت صنعت دارو و غذا؛ علاوه بر استانداردهای کیفی رنگ ۱۲۶۴۷ISO، استاندارد های بهداشتی و تضمین کیفیت تخصصی نظیر BRC و PS٩٠٠٠ در دستور کار واحد تضمین کیفیت شرکت پیواژ قرار دارد.

۱۳۷۴
اهالی «پیواژ» اولین بار در سال ۱۳۷۴ گرد هم آمدند…

«پیواژ» امروز یک تولید کننده کوچک اما مرغوب جعبه‌های مقوایی زیبا، تمیز و بهداشتی است.

به همین سادگی!

ما معتقدیم تولید کنندگان جعبه های دارویی و غذایی را باید کاپیتان نامید!

خلبان ها حق حتی یک اشتباه ندارند

موفقیت بسته بندی محصول شما از لحظه تولد در مرحله طراحی پایه‌گذاری می شود.

ما راهنمای شما در هزار نکته ای هستیم که باید مراقبش باشید؛

ما با کنترل دقیق استانداردهای رنگی به برند تجاری شما خیانت نمی‌کنیم.

رنگین کمان شش رنگ نیست!

ما معتقدیم تولید کنندگان جعبه‌های دارویی و غذایی را باید کاپیتان نامید
خلبان ها حتی حق یک اشتباه هم ندارند

آیا بسته‌بندی من نمایش خوبی در قفسه مغازه دارد؟

آیا می توانم با بهبود فرم بسته‌بندی از وزن بسته بکاهم و هزینه‌ها را کاهش دهم؟

آیا مقاومت بسته‌بندی من در تمام مراحل زنجیره تامین، تولید و عرضه تضمین است؟

آیا ابعاد و فرم بسته‌بندی مناسب کارتن مادر و پالت است؟

تیم پیواژ در ۳ مرحله تحقیق و توسعه، مهندسی و طراحی ، چاپ و تولید در کنار شماست.

کافی است که در زمان معرفی محصولی جدید به بازار، ارتقا کیفیت و یا باز‌تولید بسته‌بندی فعلی محصولات خود با ما تماس بگیرید؛ بعد از ارائه درخواست از جانب شما فعالیت تیم پیواژ در سه مرحله آغاز می‌شود؛ ابتدا تیم R&D پیواژ در راستای درخواست ارائه شده و نیازهای زنجیره تامین، تولید و عرضه شرکت شما به پژوهش  می‌پردازد تا راه حلی جامع ارائه دهد، راه‌حلی که به تولید محصولی بی نقص منتج می شود؛ که علاوه بر زیبایی و رفع نیاز مصرف‌کننده، افزایش راندمان تولید و کاهش هزینه‌هایی همچون هزینه‌‌ی انبارداری را برای شما به دنبال خواهد داشت؛ حال تیم مهندسی و طراحی  صنعتی پیواژ در کنار هنرمندان گرافیک و متخصصین برندینگ و رگولاتوری و براساس نتایج پژوهش‌های تیم R&D طرحی جامع برای بسته‌بندی محصولات شما خلق می کند؛ در ادامه طرح نهایی شده در مرحله چاپ و تولید اجرایی می شود.

تمامی مراحل تولید از پیش از چاپ و آماده‌­سازی تا چاپ، دایکات و جعبه‌چسبانی تحت کنترل تیم تولید و در محیطی تمیز و بهداشتی زیر سقف پیواژ انجام می‌‌شود. در نهایت با تایید واحد تضمین کیفیت بسته‌بندی تولید شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.