پرسش و ارتباط با پیواژ

لطفا فرم زیر را تکمیل کنید.
  لطفا ابتدا سوالات متداول را مطالعه کنید

  سوالات متداول

  زمان ارسال سفارش‌ها به چه صورت است؟

  سفارش‌های روز قبل همراه با سفارش‌های ثبت‌شده تا ساعت ۱۲ ظهر روز بعد پردازش شده و از ساعت ۲ بعد از ظهر تا پایان ساعت اداری، مطابق با نحوه ارسال انتخاب‌شده توسط مشتریان، ارسال می‌شوند.

  در چه صورتی ارسال رایگان است؟

  پیواژ همواره در تلاش است تا هزینه تمام شده برای مشتری کاهش یابد از همین روی در خرید بالای یک میلبون تومان جعبه های کیبوردی ارسال پست و در خرید بالای سه میلیون تومان ارسال با تاکسی اینترنتی رایگان خواهد بود. در صورتی که در سبد خرید محصولی از دسته ملزومات پستی و جعبه پنجره دار باشد ارسال رایگان نیست.

  انتخاب نحوهٔ ارسال چگونه است؟

  هنگام سفارش و یا در یادداشت سفارش خود می‌توانید موارد زیر را ذکر و انتخاب بفرمایید:
  تاکسی اینترنتی (پس‌کرایه)
  پست دولتی (پس‌کرایه)
  حضوری (دوست داریم از نزدیک شما را ببینیم 🙂 )
  باربری ( البته ارسال به تهران این امکان وجود نداره)

  جعبه‌های خام، شرایط چاپ اختصاصی چیست؟

  جعبه‌های آماده پیواژ بدون نشان تجاری و چاپ هرگونه لوگو و به صورت خام هستند. برای سفارش چاپ اختصاصی کسب و کارتان، حداقل سفارش ۱۰۰ عدد و ۱۰روز کاری زمان به علاوه ۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان هزینه ساخت شابلون را درنظر گرفته و سپس با مشاوران فروش ما در تماس باشید تا درباره مواردی مثل  کلیشه و کارهای تخصصی چاپ راهنمایی‌تان کنند.

  جعبه‌های اختصاصی، شرایط چاپ و ابعاد اختصاصی چیست؟

  جعبه‌های آماده پیواژ بدون نشان تجاری و چاپ هرگونه لوگو و به صورت خام هستند. برای سفارش ابعاد و چاپ اختصاصی کسب و کارتان، حداقل سفارش ۱۰۰ عدد و ۱۰روز کاری زمان به علاوه ۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان هزینه ساخت شابلون و قالب را درنظر گرفته و سپس با مشاوران فروش ما در تماس باشید تا درباره مواردی مثل  کلیشه و کارهای تخصصی چاپ راهنمایی‌تان کنند.

  جعبه‌های اختصاصی، چطور از چاپ و ابعاد اختصاصی استفاده کنیم؟

  برای سفارش چاپ اختصاصی کسب و کارتان، با حداقل سفارش ۱۰۰ عدد و ۱۰روز کاری زمان در نظرگرفته و سپس از طریق صفحه محصول جعبه کیبوردی کرافت با چاپ اختصاصی مشکی و انتخاب کد جعبه وارد محیط سه بعدی طراحی جعبه پیواژ می شوید و پس از طراحی اختصاصی سفارش خود را ثبت میکنیم.

  برای روش استفاده از محیط سه بعدی هم نگران نباشید می توانید از این ویدئو آموزشی استفاده کنید. 🙂

  حداقل تعداد سفارش چند جعبه است؟

  فروشگاه پیواژ دارای کمترین محدودیت‌ تیراژ است. برای مثال حداقل تعداد سفارش جعبه‌های پیواژ ۱۰ عدد است برای اطلاع کامل از حداقل‌ تعداد سفارش، کاتالوگ محصولات پیواژ را لطف کنید دانلود کنید.

  دریافت کد پیگیری به چه صورت است؟

  کد پیگیری از طریق پیامک توسط تیپاکس یا پست برای شما ارسال خواهدشد. اگر کد پیگیری سفارش خود را دریافت نکردید، کافی است یکی از مشاوران فروش ما را در جریان بگذارید تا در اسرع وقت کد پیگیری را به شما بدهند.

  محصولات پیواژ و قیمت‌های پیواژ ؟

  پیواژ متنوع‌ترین سبد ملزومات بسته‌بندی در کشور را ارائه می‌دهد. لطفا کاتالوگ و لیست قیمت محصولات پیواژ را دانلود کنید.