نام تجاری گلستان قدمتی به اندازه عمر شرکت گلستان دارد. گلستان ممتاز ترین محصولات خود را با این نام تجاری عرضه می کند . مصرف کنندگان محصولات گلستان همواره از این نام تجاری خاطره محصولاتی ممتاز و منحصر بفرد دارند و با اطمینان از نهایت کیفیت از این نام تجاری حمایت می کنند.

بسته بندی مقوایی چای ۵۰۰ گرمی صبحانه

برای تولید این جعبه مقوایی از مقوای ۳۵۰ گرم ایندربورد همراه با پوشش واتربیس استفاده شده است. همچنین عملیات تکمیلی برجسته سازی برای خاص تر شدن این بسته بندی، نیز انجام شده است.

جعبه چای ارل گری معطر ۵۰۰ گرمی

این بسته بندی با استفاده از مقوای ۳۵۰ گرمی ایندربورد تولید شده است. در تولید این بسته بندی از پوشش واتربیس برای محافظت لایه ی چاپ شده به کار گرفته شده است. عملیات برجسته سازی نیز زیبایی خاصی به این جعبه چای بخشیده است.

بسته بندی مقوایی چای ممتاز هندوستان ۵۰۰ گرمی

این جعبه چای با بهره گیری از مقوای ایندربورد ۳۵۰ گرمی تولید شده است. پوشش اعمالی روی مقوا واتربیس و عملیات تکمیلی نیز برجسته سازی بوده است.

جعبه مقوایی چای سیلان طلایی ۵۰۰ گرمی

مقوای مصرفی برای تولید بسته بندی چای سیلان طلایی از جنس ایندربورد با گرماژ ۳۵۰ بوده است. لوگوی شرکت گلستان در این بسته بندی به صورت برجسته ایجاد شده است.همچنین برای افزایش زیبایی و همچنین تضمین اصل بودن بسته بندی از خدمات تکمیلی طلاکوب استفاده شده است.

بسته بندی چای سبز ۱۰۰ گرمی

این جعبه با استفاده از مقوای ۳۵۰ گرمی ایندربورد چاپ و تولید شده است. عملیات برجسته سازی نیز مطابق سایر جعبه های چای گلستان روی بسته بندی انجام شده است. پوشش اعمال شده روی بسته بندی واتربیس است.

نمونه کارهای مشابه