لابراتوار داروسازی اوا در سال ۱۳۴۱ طبق پروانه تاسیس بهداری افتتاح و در سال ۱۳۶۱ مطابق عقد صلح ، به شرکت داروسازی مداوا با مسئولیت محدود که در سال ۱۳۵۲ به شماره ۱۶۹۸۱ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده بود، منتقل گردید. شرکت داروسازی مداوا در جهت توسعه فعالیت های خود اقدام به جلب مشارکت شرکت های داروسازی معتبر بین المللی نمود و در نهایت موفق به انعقاد قرارداد به منظور تولید تحت لیسانس محصولات شرکت های نوارتیس سوئیس و دسیتین آلمان در سال های ۱۳۹۰ و ۱۳۹۱ گردید. این شرکت در ادامه طرح توسعه تولیدات تحت لیسانس خود و با هدف گسترش تولید داخلی ، اقدام به راه اندازی سایت جدیدی نمود. سرانجام در سال ۱۳۹۵ سایت دوم ، به عنوان شرکت جدید تولیدی گروه شفایاب از شرکت مادر منتزع و با نام داروسازی مداوا تحت لیسانس شرکت نوارتیس سوئیس بازگشایی شد و سایت اولیه با عنوان شرکت داروسازی طب مفید نیکان (مفید فارما) از ابتدای سال ۱۳۹۶ شروع به فعالیت نمود که در نهایت پس از بازسازی کامل خطوط تولیدی ، دستگاه های تولیدی و سیستم های آبسازی و هواسازی های خود براساس آخرین استانداردهای GMP اقدام به تولید داروهای خوراکی جامد نمود.

جعبه مقوایی اپرکسانت

در تولید این بسته بندی دارویی از مقوای ۳۰۰ گرم ایندربورد استفاده شده است. پوشش اعمال شده روی این بسته بندی سلفون مات می باشد. همچنین برای افزایش زیبایی بصری این بسته بندی از عملیات تکمیلی برجسته سازی و یووی موضعی استفاده شده است.

بسته بندی مقوایی پروسیال ۵

در تولید این بسته بندی دارویی از مقوای ۳۰۰ گرم ایندربورد استفاده شده است. پوشش اعمال شده روی این بسته بندی واتربیس می باشد.

جعبه دارویی مقوایی لگزودپ ۱۰

در تولید این بسته بندی دارویی از مقوای ۳۰۰ گرم ایندربورد استفاده شده است. پوشش اعمال شده روی این بسته بندی واتربیس می باشد.

نمونه کارهای مشابه