تحقیق و توسعه(R & D)

توجه داشته باشید که یک بسته‌بندی کاغذی یا مقوایی(Folding Carton) در هر کدام از مراحل چرخه حیات خود؛ ویژگی‌ها و خصوصیاتی متفاوت را طلب می‌کند، خصوصیاتی که غفلت از هرکدام از آن‌ها می تواند صدمات جبران‌ناپذیری به محصول و تصویر ذهنی مشتری از محصولات شرکت وارد کند.
به منظور طراحی ویژگی‌های مناسب برای بسته‌بندی به نحوی که نیاز آن در کل چرخه حیات و زنجیره تامین، تولید و عرضه تامین شود و با توجه به خلا این نوع نگاه در میان تولیدکنندگان؛ متخصصان تیم R&D پیواژ محصول و بسته‌بندی را از ابتدا تا انتهای چرخه حیات در نظر داشته و با طراحی و مهندسی بسته بندی و در نظر گرفتن ویژگی های مورد نیاز در هر مرحله، بسته‌بندی مناسبی برای محصولات شما پیشنهاد خواهند کرد.

این فرآیند با ارائه درخواست(Brief) مشتری برای معرفی یک محصول جدید(NPD) و یا بهبود محصول فعلی، در دستور کار پیواژ قرار می‌گیرد. در این مرحله تیم پیواژ به کمک تخصص‌هایی مانند طراحی صنعتی و فناوری اطلاعات، علم شناخت مواد و ماشین‌آلات و با تسلط بر برنامه‌ریزی زنجیره تامین، تولید و عرضه و بهره‌گیری از همکارانی منتخب در زمینه بسته‌بندی مانند شرکت بزرگ و شناخته‌شده iDi Pac Ltd و با در نظر‌گرفتن همه جوانب زنجیره تامین، تولید و عرضه (supply chain) به ارائه راه‌حلی جامع می‌پردازد؛ راه‌حلی که مواردی همچون طراحی فرم اولیه، فرآیند تولید بسته‌بندی و انتخاب مواد را در بر می گیرد.

مهندسی و طراحی بسته بندی

زیبایی بصری بسته بندی از جمله نکاتی است که اهمیت آن بر کسی پوشیده نیست ولی تمام آن چیزی نیست که باید در طراحی بسته بندی محصولات مورد توجه قرار گیرد بلکه این نکات فنی بسته بندی است که می تواند بر کیفیت و فروش محصولات تولیدی به شدت تاثیر گذار باشد.
در این مرحله پیواژ با کمک نیروهای متخصص خود در زمینه طراحی صنعتی و همچنین همکاران منتخب در حیطه طراحی خلاقه و طراحی گرافیک؛ در سه حوزه به ارائه خدمت به مشتریان خود می پردازد:

Khadamt_Icons-03

پیاده‌سازی

در این مرحله با انجام مجموعه اقداماتی چون؛ عکاسی صنعتی برای طرح منتخب، پیاده‌سازی طراحی گرافیک، کنترل و مدیریت رنگ، نهایی کردن نقش قالب، تایید آرت ورک، پروف و نمونه‌گیری نهایی، آرشیو و بایگانی نسخه نهایی آرت‌ورک؛ آرت‌ورک آماده تولید تهیه می‌شود.

Khadamt_Icons-02

خلق

در این بخش با ایده‌پردازی و طوفان مغزی و مشخص کردن پیام و نحوه‌ی ارتباط با مشتری و تعیین دست خط و فضای کلی طرح، به توسعه و تدوین Concept پروژه پرداخته می‌شود و با تهیه اتود‌های اولیه طرح؛ ماکت بسته‌بندی و پلانوگرام تهیه شده و به منظور تایید و انتخاب طرح اولیه در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

Khadamt_Icons-05

شناخت

در این قسمت به برنامه‌ریزی و سازماندهی عوامل مورد نیاز پروژه، جمع‌آوری اطلاعات در مورد مخاطبین محصول و شناخت فرآیند تولید پرداخته می‌شود.

تولید و تامین

پروسه تولید بسته بندی شامل کلیه فعالیت ها در زمینه پلیت ستر، چاپ افست، پوشش واتر بیس، دایکات و جعبه چسبانی، مدیریت و برنامه ریزی زنجیره تامین، تولید و عرضه ؛ زیر سقف پیواژ انجام می گیرد؛ علاوه بر این در صورت نیاز به انجام عملیات تکمیلی خاص، پیواژ به کمک همکاران منتخب خود به ارائه خدمت به مشتریان می پردازد.
در طول فرآیند ساخت و تولید مجموعه ای از اقدامات در سه بخش زیر صورت می گیرد:

Khadamt_Icons-04

تولید

واحد تولید در این قسمت به تهیه قالب و پلیت چاپ، چاپ، عملیات تکمیلی (دایکات، جعبه چسبانی،…) و لجستیک و انبار داری می پردازد.

Khadamt_Icons-01

برنامه ریزی و تامین

در این مرحله به تامین مواد اولیه، برنامه ریزی و مدیریت پروژه و تضمین سطح سرویس (Guaranteed OTIF) پرداخته می‌شود.

تحقیق و توسعه R&D

در هنگام خلق محصول جدید یا بهبود محصولات موجود پژوهشگران متخصص تیم R&D آماده ارائه راه حل های جامع برای مشکلاتی از قیبل افزایش راندمان خطوط پرکن و یا کاهش هزینه های انبار داری هستند.

مهندسی و طراحی بسته بندی

تیم مهندسی و طراحی صنعتی پیواژ در کنار هنرمندان گرافیک و متخصصین برندینگ و رگولاتوری یک طرح جامع برای بسته بندی خلق می کنند.

تولید و تامین

تمام مراحل تولید زیر یک سقف و در محیطی تمیز و بهداشتی تحت نظر تیم تضمین کیفیت انجام می شود.

کیفیت برای ما کلمه تو خالی نیست، از نظر ما کیفیت یعنی:

• مناسب ترین مواد برای تولید بسته بندی استفاده شده است.
• بسته بندی کاملا منطبق بر نیاز های زنجیره تامین، تولید و عرضه شما است.
• سطوح سرویس مناسب ارائه شده است.
• استاندارد ها و قوانین مرتبط در طراحی و تولید بسته بندی ها رعایت شده است.
• رنگ تک تک جعبه ها با پروف عینا مطابقت دارد.
• حتی یک باطله در کار نیست.
• برش ها هیچ پلیسه ای نداره.
• همه ی خط تا ها صاف و کامل است.
• چسباندن جعبه ها همه صاف است.
• جعبه ها عاری از آلودگی است.
• به تعداد مساوی و درست شمارش و بسته بندی شده است.
• و…

و در یک کلام کیفیت از نظر ما یعنی؛

سراپاگوشیم تا نیازتان را بشنویم

لوگو شرکت پیواژ