عدم استفاده‌ی به‌موقع و صحیح دارو مساله ا‌ی است که اغلب تولید‌کنندگان محصولات دارویی با آن مواجه‌اند. این مشکل به خصوص در مورد بیماران آلزایمری و بزرگسال مشکلات بیشتری را در پی داشته است که بر همین اساس پیواژ تلاش خود را بر آن داشت تا با ارائه محصولی نوآورانه به نام دسک بلیس، به حل این مسئله بپردازد. از جمله نکات مورد توجه در طراحی این بسته‌بندی می توان به موارد زیر اشاره کرد؛ بسته‌بندی یادآوری‌کننده مصرف به موقع دارو، بسته‌ی خاصی است که با توجه به شکل ظاهری‌اش به راحتی روی میز کار و یا هر محل مناسب دیگری قرار می‌گیرد تا استفاده از دارو را در زمان مناسب به بیمار یادآوری کند

جعبه یادآوری کننده مصرف به موقع دارو

(C&C)

دسک‌بلیس 2018-04-05T10:52:34+04:30

ویژگی‌های خاص DeskBliss

یکی از ويژگی‌های این محصول قابلیت حمل آسان و جاگیر نبودن آن است، این بسته‌بندی به صورت بسته‌بندی پاپ-آپ طراحی شده است که درصورت مسافرت و یا جابه جایی کاملا به شکل مسطح در آمده و می‌توانید در هنگام مصرف آن را به شکل استند در محل مورد نظر خود قرار دهید.
مشخصه مهم دیگر این محصول سادگی فرآیند تولید آن است به شکلی که با استفاده از روش اتصال سرد به کار رفته در تولید این بسته‌بندی استفاده از این جعبه در خط تولید شرکت تولیدکننده به راحتی امکان­پذیر است. شرکت پیواژ با انجام کلیه مراحل مربوط به چاپ و تولید این جعبه مسیر تولید را برای شما هموار می­سازد؛ شما فقط کافی است بلیستر قرص را در محل خود قرار داده و دو طرف مقوا را به هم بفشاریدتا فرآیند بسته‌بندی تکمیل ­گردد.
علاوه بر همه ی مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد لازم به ذکر است که شرکت‌های دارویی و آرایشی و بهداشتی می‌توانند از این محصول در فعالیت‌های بازاریابی و Sales representative محصولات جدید خود اعم از بلیستر قرص و یا دیگر محصولات همچون تیوب‌ها و ویال‌ها و… استفاده کنند.