فولد‌بلیس

جلد مقوایی اتصال سرد ®FoldBliss پس از مراحل چاپ و آماده سازی با روکش حساس به فشار CS8000، در کارخانه پیواژ پوشش داده می شود. در روش اتصال سرد برای چسباندن مقوا به مقوا فقط به پوشش نیاز است.
در کارخانه‌های دارویی، پس از تولید و بسته‌بندی قرص در بلیستر، فقط با قرار‌دادن بلیستر در جلد مقوایی و فشار بدون استفاده از حرارت یا الکتریسیته، جلد مقوایی به هم متصل می‌گردد و بسته‌بندی شکیل و مقرون به صرفه‌ای برای تک بلیستر ها ایجاد می کند.

نمایش زیبا و موثر در قفسه داروخانه ها

جلد های مقوایی ®FoldBliss می تواند به صورت جلد های تاشو و یا دو صفحه مقوایی مجزا طراحی شود. بلیستر بین دو سطح مقوایی قرار می گیرد و با اتصال حساس به فشار به هم چسبیده می شود. ®FoldBliss یک بسته بندی زیبا و بسیار شکیل در قفسه داروخانه است.

فرآیند تولید آسان و ناب

ویژگی دیگر این روش این است که تمام فرآیند بسته بندی در کارخانه دارویی انجام می شود و در بخش بسته بندی نهایی کارخانه دارویی هیچ گونه آلودگی حتی بو و یا صدا پدید نمی آید.
در کارخانه های دارویی، برای استفاده از این روش، تجهیز خاصی نیاز نیست و فقط با یک فیکسچر و استفاده از یک غلتک ساده به توان تولیدی مطلوبی می‌توان رسید. در صورت نیاز به توان تولیدی بالاتر، امکان نصب تجهیزات اتوماتیک نیز وجود دارد.