بلاگ

موارد استفاده از بسته‌بندی پلمپ‌دار(Tamper- evident)

بسته‌بندی پلمپ‌دار

امروزه محصولات فراوانی در بازار وجود دارد که مردم دوست دارند با اطمینان خاطر از آن ها استفاده کنند. مشتریان به دنبال این اعتماد هستند که محصولی که خریداری می کنند قبلا از بسته‌بندی خارج نشده و دچار آلودگی نشده است. محصولاتی مثل داروهای داخل استند داروخانه ها، محصولات غذایی، لوسیون ها و کرم ها، محصولات مراقبت از لب ها، صابون، شامپو، خمیر دندان و مسواک و تعداد بسیار زیاد دیگری جز این مواد هستند. به طور کلی، هر محصول پوستی یا خوراکی باید اگر قبلا از بسته‌بندی پلمپ‌دار خارج شده، قابل تشخیص باشد.

محصولات غذایی

محصولات غذایی که باید پلمپ باشند شامل بطری آبمیوه ها، ظرف نوشابه ها یا نوشیدنی های دیگر  می شوند. همچنین برای جوندگان و سایر موجودات نیز این امکان وجود دارد که به محصولات غذایی آسیب وارد کنند. هرچند نوع آسیبی که به واسطه ی حیوانات ایجاد می شود بسیار رایج تر و قابل ذکر تر از نوع مجرمانه است.

بسته‌بندی پلمپ‌دار

محصولات دارویی و بسته‌بندی پلمپ‌دار

دسته  دیگری از محصولات که بسته‌بندی آن ها از جهت پلمپ بودن بسیار اهمیت دارد محصولات دارویی است. اگر شما یک محصولی تولید می‌کنید که داخل استند قرار می‌گیرد یا حتی داروهای نسخه‌دار مشتری باید به عنوان اولین نفر این کار را بکند. بنابراین محصولات دارویی باید تا حد ممکن بسته‌بندی پلمپ‌دار مطمئنی داشته باشند.

لوازم آرایش 

حتی محصولاتی نظیر صابون، شامپو و …نیز باید به گونه ای بسته‌بندی بشوند که اگر از پلمپ خارج شدند، آشکار و واضح باشند. هیچ کس تمایل ندارد دندانش را با مسواکی بشوید که با ماده ای ناشناخته آلوده شده یا پوستش را با لوسیونی که توسط مواد حساسیت زا آلوده شده مالش بدهد. این مساله برای جلب رضایت اعتماد مشتریان شما از اهمیت بالایی برخوردار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *