بلاگ

خرید جعبه مقوایی با تخفیف پلکانی پیواژ

خرید جعبه مقوایی متنوع

تا به حال برای خرید جعبه مقوایی به بازارهای شهر سر زده‌اید؟ معمولا پیدا کردن یک بسته‌بندی مناسب برای محصولات کار راحتی نیست. پیدا کردن سایز مناسب، قیمت خوب و … کار سختی است. در ابتدا باید به این فکر کنید که محصول شما نیاز به چه نوع بسته‌بندی دارد؟ جعبه کیبوردی یا پستی؟ پاکت کرافت ساده مناسب است یا زیپ دار؟ حالا باید به دنبال فروشگاه و یا فروشنده‌ای باشید که این جعبه مقوایی را برای شما تولید کند و البته اینجاست مسئله جدید و مهم دیگری پیش می‌آید. معمولا شما باید جعبه‌ها را در تیراژهای بالایی سفارش دهید. این برای کسب‌وکارهای تازه‌کار و خانگی به معنای ناکامی در تهیه یک بسته‌بندی مناسب است و معمولا آن‌ها بعد از مدتی از فروشگاه ها خرید جعبه مقوایی متنوع برای بسته‌بندی پشیمان می‌شوند.

خرید جعبه مقوایی در تیراژ دلخواه

ما در پیواژ برای این مشکلات کسب‌وکارهای خانگی، راه‌حل‌های خوبی پیدا کرده‌ایم. در قدم اول، پیواژ با تنوع بسیار بالای محصولات خود، به شما کمک می‌کند تا به راحتی بسته‌بندی مناسب خود را پیدا کنید. جعبه مقوایی ها و لوازم بسته‌بندی مختلف در پیواژ را می‌توانید در سایت پیواژ یا در اینستاگرام ما مشاهده و خرید کنید. در قدم بعدی باید تعداد مورد نیاز خود را سفارش بدهید. در اینجا هم ما شما را محدود نمی‌کنیم. شما می‌توانید از ده عدد تا چند هزار جعبه را به ما سفارش بدهید. پیواژ با کمک به کسب‌وکارهای تازه‌کار، تلاش می‌کند تا باری از دوش این افراد بردارد تا بتوانند زودتر پیشرفت کنند. یکی دیگر از نکات مهم در خرید جعبه مقوایی پیواژ، امکان استفاده از تخفیف پلکانی برای خرید محصولاتی مثل جعبه کیبوردی است. در ادامه با این نوع تخفیف و چگونگی اعمال آن‌ بیشتر آشنا می‌شویم.

تخفیف پلکانی در پیواژ

فروشگاه خرید جعبه مقوایی

همانطور که گفتیم شما برای خرید پیواژ با هیچ محدودیتی روبه رو نیستید. شما می‌توانید به راحتی یک جعبه مقوایی سفارش بدهید و آن را بعد از چند روز تحویل بگیرید. علاوه‌بر این، شما می‌توانید در صورت داشتن سفارش‌های بالا از تخفیف‌های پلکانی ما هم استفاده کنید. تخفیف پلکانی یعنی چه؟ تخفیف پلکانی به این معناست که با بالاتر رفتن تعداد سفارش‌های شما، تخفیف بیشتری برای خرید جعبه ها در فروشگاه ما دریافت می‌کنید. به طور کلی این تخفیف‌ها روی سفارش‌های بالاتر از ۵۰ عدد، ۱۰۰ عدد، ۵۰۰ عدد و ۱۰۰۰ عدد اعمال می‌شود. تخفیف‌های پلکانی پیواژ از ۳ درصد برای سفارش‌های بالای ۵۰ عدد شروع می‌شوند و تا ۲۱ درصد برای سفارش‌های بالای ۱۰۰۰ عدد می‌رسند. بنابراین شما همیشه شامل تخفیف سایت پیواژ می‌شوید و بدون زدن هیچ کد تخفیفی، تنها با خرید حداقل ۵۰ جعبه مقوایی، به یک تخفیف خوب ۳ درصدی دست پیدا می‌کنید.

خرید جعبه های مقوایی و تخفیف پلکانی

در پیواژ جعبه های مقوایی متنوع و مختلفی را می توانید با تخفیف پلکانی خریداری کنید. به عنوان یک فروشگاه خرید لوازم بسته‌بندی ما دارای انواع جعبه و اکسسوری های بسته‌بندی در ابعاد مختلف هستیم. یکی از محصولاتی که شامل این تخفیف‌ها می‌شود، جعبه کیبوردی، جعبه ماگ و جعبه های دسته دار است. همانطور که می‌دانید ما در پیواژ ۴۳ سایز متنوع جعبه کیبوردی مقوایی داریم که در دو رنگ قهوه‌ای و سفید قابل خرید هستند. این نوع بسته‌بندی یکی از محبوب‌ترین انواع جعبه های مقوایی در بین مشتری‌های پیواژ است. به همین دلیل تمامی این جعبه‌ها شامل تخفیف پلکانی پیواژ می‌شوند. برای دیدن تمام محصولات پیواژ و قیمت‌های آن‌ها در تخفیف پلکانی می‌توانید به سایت پیواژ سر بزنید و محصولات را به صورت کامل بررسی کنید.

تا به حال برای خرید جعبه آماده به بازارهای شهر سر زده‌اید؟ معمولا پیدا کردن یک بسته‌بندی مناسب برای محصولات کار راحتی نیست. پیدا کردن سایز مناسب، قیمت خوب و … کار سختی است. در ابتدا باید به این فکر کنید که محصول شما نیاز به چه نوع بسته‌بندی دارد؟ جعبه کیبوردی یا بالشتی؟ پاکت کرافت و یا ظروف پت؟ حالا باید به دنبال فروشنده‌ای باشید که این جعبه مقوایی را برای شما تولید کند و البته اینجاست مسئله جدید و مهم دیگری پیش می‌آید. معمولا شما باید جعبه‌ها را در تیراژهای بالایی سفارش دهید. این برای کسب‌وکارهای تازه‌کار و خانگی به معنای ناکامی در تهیه یک بسته‌بندی مناسب است و معمولا آن‌ها بعد از مدتی از خرید جعبه آماده برای بسته‌بندی پشیمان می‌شوند.

خرید جعبه مقوایی در تیراژ دلخواه

ما در پیواژ برای این مشکلات کسب‌وکارهای خانگی، راه‌حل‌های خوبی پیدا کرده‌ایم. در قدم اول، پیواژ با تنوع بسیار بالای محصولات خود، به شما کمک می‌کند تا به راحتی بسته‌بندی مناسب خود را پیدا کنید. انواع متفاوت جعبه آماده در پیواژ را می‌توانید در سایت پیواژ یا در اینستاگرام ما دنبال کنید. در قدم بعدی باید تعداد مورد نیاز خود را سفارش بدهید. در اینجا هم ما شما را محدود نمی‌کنیم. شما می‌توانید از یک تا چند هزار جعبه را به ما سفارش بدهید. پیواژ با کمک به کسب‌وکارهای تازه‌کار، تلاش می‌کند تا باری از دوش این افراد بردارد تا بتوانند زودتر پیشرفت کنند. یکی دیگر از نکات مهم در خرید جعبه مقوایی پیواژ، امکان استفاده از تخفیف پلکانی برای خرید محصولاتی مثل جعبه کیبوردی است. در ادامه با این نوع تخفیف و چگونگی اعمال آن‌ بیشتر آشنا می‌شویم.

تخفیف پلکانی پیواژ

همانطور که گفتیم شما برای خرید پیواژ با هیچ محدودیتی روبه‌رو نیستید. شما می‌توانید به راحتی یک جعبه مقوایی سفارش بدهید و آن را بعد از چند روز تحویل بگیرید. علاوه‌بر این، شما می‌توانید در صورت داشتن سفارش‌های بالا از تخفیف‌های پلکانی ما هم استفاده کنید. تخفیف پلکانی یعنی چه؟ تخفیف پلکانی به این معناست که با بالاتر رفتن تعداد سفارش‌های شما، تخفیف بیشتری هم دریافت می‌کنید. به طور کلی این تخفیف‌ها روی سفارش‌های بالاتر از ۵۰ عدد، ۱۰۰ عدد، ۵۰۰ عدد و ۱۰۰۰ عدد اعمال می‌شود. تخفیف‌های پلکانی پیواژ از ۵ درصد برای سفارش‌های بالای ۵۰ عدد شروع می‌شوند و تا ۲۰ درصد برای سفارش‌های بالای ۱۰۰۰ عدد می‌رسند. بنابراین شما همیشه شامل تخفیف سایت پیواژ می‌شوید و بدون زدن هیچ کد تخفیفی، تنها با سفارش حداقل ۵۰ جعبه، به یک تخفیف خوب ۵ درصدی دست پیدا می‌کنید.

جعبه‌های کیبوردی و تخفیف پلکانی

یکی از محصولاتی که شامل این تخفیف‌ها می‌شود، جعبه آماده کیبوردی است. همانطور که می‌دانید ما در پیواژ ۴۳ سایز متنوع جعبه کیبوردی داریم که در دو رنگ قهوه‌ای و سفید موجودند. این نوع بسته‌بندی یکی از محبوب‌ترین انواع جعبه در بین مشتری‌های پیواژ است. به همین دلیل تمامی این جعبه‌ها شامل تخفیف پلکانی پیواژ می‌شوند. برای دیدن تمام محصولات پیواژ و قیمت‌های آن‌ها در تخفیف پلکانی می‌توانید به سایت پیواژ سر بزنید و محصولات را به صورت کامل بررسی کنید.

پیواژ همراه همیشگی کسب‌وکارهای آنلاین

در روزهای سخت روی فروشگاه ما برای خرید جعبه های مقوایی متنوع حساب کنید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با یک بسته‌بندی مناسب و درخور مشتری‌هایتان، روز به روز کیفیت بالاتری را به مخاطبان ارائه دهید. این شروع یک همکاری پر از موفقیت‌های روز افزون است. پس همین حالا به سایت پیواژ یا اینستاگرام ما سر بزنید و برای خرید جعبه مقوایی مناسب کسب‌وکارتان اقدام کنید. تخفیف گرفتن از یک فروشگاه خیلی جذابه حتی وقتی قصدت خرید جعبه باشه :))

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *