بلاگ

صفحه ارتباطی بین محصول و مشتری و طراحی روی کارتن بسته بندی!

طراحی روی کارتن بسته بندی

در واقع PDP فضایی روی وجه مقابل بسته‌بندی برای شناخته شدن برند یک محصول و تمام عناصر ارتباطی آن است. از آنجایی‌که PDP مسئولیت مهمی در برقراری ارتباط کسب و کار جدید با خریدار دارد، اندازه و شکل آن مهم است. در فضای رقابتی فروشگاه‌های امروزی، طراحی وجه مقابل بسته‌بندی نیاز به توجه ویژه‌ای دارد. اسم برند، اسم محصول، نوع محصول، ویژگی منحصر‌به فرد محصول، استانداردها و … عناصر مهم یک PDP خوب هستند. با استفاده از ابزار‌هایی نظیر فنون طراحی روی کارتن بسته بندی، رنگ، تصویرسازی، اندازه، شکل و ساختار می‌توان آن را ایجاد کرد.

طراحی روی کارتن بسته بندی

طراحی روی کارتن بسته بندی پیواژ

برای انجام چاپ روی جعبه در پبواژ، نیازی به ضرف هزینه زیادی ندارید. در بسیاری از کسب‌وکارهای مشابه پیواژ، انجام چاپ به معنای سفارش در تیراژهای بالای ۱۰۰۰ عدد است. در پیواژ می‌توانید به راحتی و با سفارش تنها ۱۰۰ عدد جعبه به یک چاپ تمیز و زیبا دست پیدا کنید. به این ترتیب می‌توانید نشانی و مشخصات برندتان را روی جعبه وارد کنید و شکل حرفه‌ای‌تری به بسته‌بندی خود بدهید. این چاپ سیلک تنها در رنگ مشکی انجام می‌شود و کیفیت بسیار بالایی دارد.

فضای سه بعدی طراحی چاپ

در سایت پیواژ می‌توانید در یک فضای سه‌بعدی، چاپ روی جعبه را طراحی کنید. به این ترتیب قبل از انجام سفارش یک دید کلی از چاپ دارید و تمام مراحل و طراحی آن را شخصا انجام می‌دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *