بلاگ

روش‌های مقابله با تقلب در بسته‌بندی‌ مقوایی

بسته‌بندی‌ مقوایی

امروزه با افزایش استفاده از محصولات دارویی و غذایی، میزان تقلب و کلاه‌برداری در بسته‌بندی‌ مقوایی نیز افزایش چشم‌گیری داشته است. از این‌رو شرکت‌های داروسازی و غذایی در تلاش‌اند این میزان را کاهش بدهند. یکی از متداول‌ترین راه‌ها اعمال مواردی خاص روی بسته‌بندی‌های مقوایی است.

روش‌های مقابله با تقلب در بسته‌بندی‌ مقوایی به طور کلی در ۳ مرحله قابل اجرا است:

۱)روش‌های آشکار(overt)

۲)روش‌های پنهان(covert)

۳) روش‌های قانونی یا دادگاهی(forensic)

 

بسته‌بندی‌ مقوایی

استفاده از هولوگرام، الگوهای پیچیده، جوهر یو‌وی، تگ‌های الکترونیکی، بارکدهای ۳ بعدی، برجسته‌زنی، جوهرهای متغیر، نوارهای پاره شونده و … برخی از روش‌های متداول برای کم‌ کردن میزان تقلب در بسته‌بندی‌ مقوایی هستند. برای کسب اطلاعات بیش‌تر با پیواژ در تماس باشید.

پیواژ و بسته‌بندی‌ مقوایی در بهترین کیفیت

در سایت پیواژ می‌توانید بسته‌بندی‌ مقوایی را در کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه کنید. یکی از بهترین محصولات پیواژ شامل جعبه‌های کیبوردی است که از مقوای ایفلوت تشکیل می‌شود. این مقوای سه لایه تحمل وزن زیادی دارد. کارتن‌های پستی هم به دلیل تنوع سایز و پایین بودن قیمت از محبوب‌ترین محصولات پیواژند. همچنین می‌توانید با سفارش چاپ اختصاصی، یک جعبه خاص برند خودتان را سفارش بدهید. این چاپ به روش سیلک انجام شده و تنها در رنگ مشکی قابل اجراست. انواع پاکت پستی و پاکت‌های ساده کرافت را هم می‌توانید از سایت پیواژ تهیه کنید.

علاوه بر این محصولات اختصاصی و متفاوت مثل جعبه‌های دسته‌دار، جعبه‌های طلقی و … هم در بهترین قیمت و کیفیت در پیواژ موجودند. برای سفارش این محصولات کافیست به وبسایت پیواژ سر بزنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *