بلاگ

جعبه مقوایی آماده برای بسته‌بندی وسایل شکستنی

جعبه مقوایی آماده

بسته‌بندی وسایل شکستنی نیاز به توجه و وسواس بیشتری دارد. وسایلی که در خطر آسیب دیدن در حین ارسالند، به یک بسته‌بندی محکم و متفاوت نیاز دارند. برای مثال اگر شما ظروف سرامیکی ارسال می‌کنید، اگر شمع در ظروف شیشه‌ای می‌سازید و یا اگر کار سفال انجام می‌دهید حتما نگران نحوه ارسال محصولتان هستید. ویدیوهای شرکت پست و تیپاکس در رابطه نحوه برخورد با مرسولات پستی را دیده‌اید؟ با توجه به این شرایط، باید توجه ویژه‌ای به بسته‌بندی محصولات شکستنی کنیم. در این مقاله با هم بررسی می‌کنیم که چگونه می‌توان وسایل شکستنی را به کمک جعبه مقوایی آماده بسته‌بندی کرد و بدون مشکل برای مشتری فرستاد.

استفاده از جعبه مقوایی آماده چند لایه

جعبه کیبوردی پیواژ یکی از محکم‌ترین انواع جعبه برای ارسال است. این جعبه‌ها قدرت و مقاومت کافی برای ارسال محصولات شما را دارند. جعبه‌های کیبوردی پیواژ در چهل و سه سایز مختلف در رنگ‌های کرافت و سفید روی سایت موجودند. این جعبه‌ها که همگی از جنس مقوای ایفلوت هستند، مقاومت بالایی در برابر ضربه‌ در حین ارسال دارند. اما باید این نکته را هم در نظر بگیرید که در هر صورت وسایل شکستنی نیازمند ضربه گیر هستند و این موضوع به مقاومت جعبه ارتباطی ندارد.   

جعبه مقوایی آماده

کارتن پستی، گزینه دوم ارسال شکستنی‌ها

کارتن‌های پستی هم سایزهای متنوعی دارند و به صورت سه لایه و پنج لایه طراحی شده‌اند. استفاده از این محصولات هم برای ارسال وسایل شکستنی توصیه می‌شود. سه یا پنج لایه بودن کارتن پستی به ابعادش بستگی دارد. کارتن‌های پستی از مقواهای سه و پنج لایه تشکیل می‌شوند. بدیهی است که هر چه سایز جعبه مقوایی آماده بیشتر شود نیاز به مقاومت بیشتری در برابر سنگینی و ضربه دارد و بر این اساس سایزهای بزرگتر کارتن پستی شامل تغییر ضخامت مقوا می‌شوند.

استفاده از پاکت پستی حبابدار

 اگر محصول شما ابعاد کوچکتری دارد می‌توانید برای ارسال آن از پاکت پستی حبابدار هم استفاده کنید که خاصیت ضد ضربه دارد. این پاکت ها در سایت پیواژ با ابعاد مختلف قابل سفارشند و به دلیل وجود یک لایه پلاستیک حبابدار در قسمت داخلی خاصیت ضد ضربه دارند.

کیسه بسته‌بندی حبابدار در کنار جعبه مقوایی

جعبه مقوایی آماده و پاکت پستی حبابدار در برابر ضربه مقاومند اما خرید کیسه بسته بندی حبابدار هم برای اطمینان از ضربه دیدن محصولات شکستنی ضروری است. حتی با وجود داشتن یک جعبه مقوایی پنج لایه هم نمی‌توانید مطمئن باشید که این محصول در صورتی که به درستی بسته‌بندی نشده باشد سالم به دست مشتری برسد. بنابراین سعی کنید همیشه از کیسه‌های حبابدار و یا حتی از کاغذ کرافت برای محکم بسته‌‌بندی کردن و ضربه گیری محصولات استفاده کنید. کیسه‌های حبابدار پیواژ در دو سایز ۳۵ در ۳۵ و ۳۰ در ۳۰ در سایت موجودند. شما می‌توانید هر دو سایز را به راحتی و به صورت آنلاین سفارش دهید.

خلاصه اینکه

از جمله وظایف هر کسب‌وکار این است که بتواند محصول را سالم به دست مشتری برساند. مشتری شما مسئولیتی در قبال رفتار پست ندارد و همه این موارد از مسئولیت‌های شماست. بناربراین با توجه به موارد بالا و رعایت اصول بسته‌بندی شکستنی‌ها، این محصولات را سالم به دست مشتریان خود برسانید. همچنین شما می‌توانید محصولتان را با جعبه مقوایی آماده در سایر طرح‌ها، مثل جعبه بالشتی ارسال کنید. برای این منظور می‌توانید این جعبه‌ها را به کمک کارتن پستی یا جعبه کیبوردی بسته‌بندی کرده و تحویل اداره پست دهید. به این ترتیب این محصولات سالم به دست مشتریان شما خواهد رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *