بلاگ

جعبه مقوایی، از جمله بسته‌بندی‌هایی که بیشترین سازگاری را با محیط زیست دارند شناخته شد!

جعبه مقوایی ارزان

در گزارش اخیر pro carton با عنوان ″اهمیت سازگاری بسته‌­بندی با محیط زیست″ جعبه مقوایی ارزان به عنوان یکی از سازگارترین انواع بسته‌­بندی مشاهده شدند.

این مطالعه با هدف بررسی نگرش صاحبان اصلی برندهای اروپایی و خرده ­فروشان به سازگاری بسته‌بندی با محیط زیست صورت گرفت.  اسمیزر پیرا در آلمان، انگلستان، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا این بررسی‌ها را انجام داد. برندها در اروپا با انتخاب جعبه مقوایی ارزان به عنوان بسته‌بندی سازگار با محیط‌زیست به ملاحظات کلیدی زیست‌محیطی توجه می‌کنند. به عنوان مثال این جعبه‌ها از جنگل‌های تجدیدپذیر و منابع تایید شده PEFC / FSC ساخته می‌شوند.

ازجمله نکات کلیدی این بود که، ۹۶٪ از پاسخ دهندگان معتقد بودند که سازگاری بسته‌بندی با محیط زیست عاملی مهم در کسب و کار آن ­ها محسوب می‌­شود. ۶۲٪ هم نیاز روز افزون به بسته‌بندی‌های سازگار با محیط زیست را انتظار داشتند. پاسخ دهندگان بر این عقیده بودند که این رشد تقاضا برای بسته‌بندی ­های سازگار با محیط زیست به موجب افزایش آگاهی مصرف کنندگان، دولتمردان و مقامات محلی سیاستگذار اتفاق خواهد افتاد.

جعبه مقوایی ارزان

خرید جعبه مقوایی ارزان از سایت پیواژ

سایت پیواژ با ارائه انواع جعبه مقوایی در سایزها و مدل‌های مختلف به شما کمک می‌کند تا این محصول را در بهترین قیمت ممکن و به صورت آنلاین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *