بلاگ

خرید کارتن پستی قیمت مناسب در پیواژ

خرید کارتن پستی قیمت مناسب در پیواژ

بسته‌بندی برای هر کسب‌وکار، معنا و مفهوم مشخصی دارد، مثلا ممکن است کسب‌وکارها بسته‌بندی یک محصول در بین یک کاغذ ساده یا در یک کیسه پلاستیکی را برای پکیج محصول در نظر بگیرند. اگرچه در نقطه مقابل تعداد زیادی از کسب‌وکارهای با سابقه، نوع بخصوصی از بسته‌بندی را برای محصولاتشان انتخاب می‌کنند. البته در میان این افراد و کسب‌وکارها هم تفاوت‌های زیادی وجود دارد. برخی جعبه کرافت سوئدی را برای محصولاتشان می‌پسندند و عده‌ای هم به دنبال جعبه طلقی و یا پاکت پنجره‌دار هستند. همچنین تعداد زیادی از بسته‌بندی‌های موجود در بازار، برای ارسال توسط پست، نیاز به خرید کارتن پستی دارند. اما از کجا می‌توان کارتن پستی را با قیمت مناسب و استاندارد تهیه کرد؟ برای آشنایی با محصولات پیواژ، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

کارتن پستی قیمت مناسب در دو نوع مختلف (همراه با چاپ و بدون چاپ)

پیواژ با در نظر گرفتن کمترین میزان سود، در تلاش است تا بهترین قیمت خرید کارتن پستی را به شما ارائه دهد. کارتن پستی قیمت مناسب را می‌توانید با لوگو و چاپ و یا بدون لوگو و بدون چاپ هم تهیه کنید. تفاوت این جعبه‌ها در طراحی روی جعبه است و تفاوت قیمتی ندارند. همچنین هر دو نوع کارتن پستی بدون چاپ و با آرم شرکت پست را می‌توانید در سایزهای استاندارد ۱ تا ۹ از سایت پیواژ تهیه کنید. این سایزها بسیار متنوع هستند و از سایزهای کوچک تا بزرگ را پوشش می‌دهند.

بسته‌ بندی و تعداد مشخص

شما برای خرید کارتن پستی قیمت مناسب از سایت پیواژ، باید بسته‌های مشخصی از جعبه‌ها را انتخاب کرده و سفارش دهید. باید توجه داشته باشید که امکان سفارش این محصول به صورت تکی به دلیل وجود این بسته‌بندی‌ها وجود ندارد. بسته‌های کارتن پستی به نوعی طراحی شده‌اند که سفارش این محصول برای شما به صرفه‌تر باشد و قیمت آن ارزان تر از حالت تکی باشد. در جدول زیر می‌توانید انواع بسته‌های این محصول را در پیواژ مشاهده کنید و برای خرید خود تصمیم بگیرید.

کارتن پستی استاندارد

کارتن پستی با نوشته و لوگوی شرکت پست

بسته‌بندی ۳۰ عددیکد ۱
بسته‌بندی ۲۵ عددیکد ۲
بسته‌بندی ۲۰ عددیکد ۳
بسته‌بندی ۲۰ عددیکد ۴
بسته‌بندی ۱۰ عددیکد ۵
بسته‌بندی ۱۰ عددیکد ۶
بسته‌بندی ۱۰ عددیکد ۷
بسته‌بندی ۱۰ عددیکد ۸
بسته‌بندی ۱۰ عددیکد ۹

جعبه بدون چاپ و ساده

نوع بسته‌بندی کارتن پستی بدون چاپ متفاوت است، بنابراین لازم است تا این بسته‌ها را هم یک بار با هم مرور کنیم. اگرچه ابعاد کارتن پستی های استاندارد است اما تفاوت‌هایی مانند تعداد جعبه‌های موجود در هر بسته‌بندی می‌تواند در سفارش‌های شما تعیین کننده باشند.

کارتن پستی استاندارد
بسته‌بندی ۳۰ عددیکد ۱
بسته‌بندی ۲۵ عددیکد ۲
بسته‌بندی ۲۰ عددیکد ۳
بسته‌بندی ۲۰ عددیکد ۴
بسته‌بندی ۱۰ عددیکد ۵
بسته‌بندی ۱۰ عددیکد ۶
بسته‌بندی ۱۰ عددیکد ۷
بسته‌بندی ۱۰ عددیکد ۸
بسته‌بندی ۱۰ عددیکد ۹

نحوه خرید کارتن و جعبه از سایت پیواژ

برای سفارش و خرید کارتن پستی از سایت پیواژ، ورود به سایت پیواژ، دسته‌بندی مورد نظرتان را انتخاب کنید. در سایت پیواژ تمام سایزهای استاندارد کارتن پستی و یا سایر جعبه‌ها را به راحتی مشاهده کنید. علاوه بر این در صفحه مربوط به هر جعبه، وضعیت موجودی‌ آن نیز قابل مشاهده است. شما می‌توانید با ورود به صفحه مربوط به هر جعبه، اطلاعات بیشتری در مورد آن محصول کسب و با اطمینان بیشتری جعبه مد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین پیواژ با ارائه انواع جعبه و کارتن پستی قیمت مناسب در تلاش است، تا بسته‌بندی را به راحت‌ترین و بی‌دغدغه‌ترین بخش کاری کسب‌وکارهای آنلاین تبدیل کند. برای اطلاع از تمام خبرهای پیواژ و همچنین اطلاع از محصولات جدید، موجود شدن جعبه‌ها و غیره، صفحه اینستاگرام پیواژ را دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *