بلاگ

راهکارهایی برای خرید بسته‌بندی ارزان

خرید بسته‌بندی ارزان

در شرایط فعلی و با توجه به مشکلاتی که در سر راه کسب وکارهای آنلاین کوچک قرار دارد، خرید یک بسته‌بندی ارزان می‌تواند بسیار مهم و حیاتی باشد. اما چطور می‌توان یک بسته‌بندی جذاب و در عین حال ارزان داشت؟ این سوال احتمالا برای خیلی از کسب وکارها پیش آمده است. خرید جعبه کیبوردی ارزان یا کارتن های پستی می‌تواند یک پاسخ مناسب باشد؟ چگونه می‌توان یک بسته‌بندی ارزان را به یک بسته‌بندی ارزشمند برای مشتری تبدیل کرد؟ در ادامه این موارد را با هم بررسی می‌کنیم.

انتخاب نوع جعبه اولین قدم برای خرید بسته‌بندی

یک نکته مهم در هنگام خرید بسته‌بندی، انتخاب یک جعبه مناسب است. اما جعبه مناسب به چه معناست؟ همانطور که می‌دانید همه جعبه‌ها قابلیت ارسال با پست را ندارند. اگر جعبه انتخابی شما نیاز به یک کارتن پستی برای ارسال داشته باشد به هزینه‌های شما اضافه خواهد شد. به همین دلیل توصیه ما این است که از جعبه کیبوردی ارزان یا کارتن های پستی برای بسته‌بندی محصولات خود استفاده کنید. این جعبه‌ها را می‌توانید به راحتی پست کنید و دیگر هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد. کارتن‌های پستی تنوع سایز بسیار زیادی دارند و همچنین در دو نوع ساده و همراه با چاپ لوگوی پستی به فروش می‌رسند.

جعبه کیبوردی ارزان

با خرید تگ هدیه بسته‌بندی را خاص کنید

بسته‌بندی ارزان می‌تواند به کمک خرید تگ های هدیه پیواژ بسایر خاص شود. تگ‌های هدیه پیواژ در انواع مختلفی به فروش می‌روند. تگ‌های تشکر از خرید و آرزوی خوب برای مشتری‌ها با قیمت کم قابل سفارشند. به این ترتیب شما هزینه زیادی نمی کنید اما مشتری را با این تگ‌های خاص غافلگیر می‌کنید. حتی با خرید تگ هدیه کرافت طرح گربه می توانید یک بسته‌بندی فانتزی تر بیافرینید. علاوه بر این می‌توانید روی یک کاغذ ساده و با یک خودکار برای مشتری نوشته‌ای به خط خودتان بنویسید و از او بابت خریدش تشکر کنید. دیدن دستخط شما و حس مثبتی که از این کار شما منتقل می‌شود می‌تواند مشتری را برای مدت‌های طولانی همراه شما نگه دارد.

پاکت پستی یک انتخاب ارزان و ساده

اگر نمی‌خواهید از جعبه‌ها استفاده کنید، می‌توانید روی پاکت‌های پستی حساب ویژه باز کنید. این پاکت‌ها یک بسته‌بندی و ارزان ساده هستند که برای خرید در روزهای اول شروع کار شما مناسبند. اما توجه داشته باشید که جذابیت بسته‌بندی با جعبه‌ها را ندارند. برای زیباتر کردن این بسته‌بندی ارزان می‌توانید از کاغذهای کرافت یا پوستی برای بستن محصول و قرار دادن آن در داخل پاکت پستی استفاده کنید. همچنین لیبل های برچسبی هم می‌توانند این بسته‌بندی را در عین ارزان بودن زیباتر کنند.

کارتن پستی

به دنبال راه‌حل‌های ساده باشید

در ابتدای کار یا زمانی که کسب وکار دچار بحران می‌شود کمی از وسواس‌های شخصیتان را کنار بگذارید. شما می‌توانید به راحتی و با صرفه‌جویی در برخی از هزینه‌ها، شرایط را مالی را مدیریت کنید. بعد از بهبود اوضاع روی تغییر بسته‌بندی و خاص شدن برندتان تمرکز کنید. در شرایط پایدار می‌توانید به چاپ لوگو روی جعبه کیبوردی ، استفاه از حک روی جعبه پنجره دار و غیره فکر کنید و قدمی رو به جلو برای کسب وکار نوپایتان بردارید.

سفارش آنلاین ملزومات بسته‌بندی ارزان

برای خرید یک بسته‌بندی ارزان به پیواژ اعتماد کنید. همه قیمت‌های ما در سایت پیواژ در کمترین مقدار ممکن‌اند و شما با کمترین هزینه می‌توانید بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید. برای سفارش از سایت پیواژ تنها باید به دسته بندی محصول مورد نظرتان بروید و سپس آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. به این ترتیب محصول شما تا چند روز کاری بعد به دستتان خواهد رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *