بلاگ

حضور پیواژ در سومین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته(ایران فارما)

ایران فارما نمایشگاه صنعت دارویی و بسته بندی دارو

پیواژ با توجه به  اهداف خود در راستای پاسخگویی به نیاز صنایع دارویی تصمیم به شرکت در بزرگترین رویداد دارویی خاورمیانه گرفته است. اگر نیاز به یک بسته‌بندی مقوایی تمیز و نوآورانه دارید، در سومین نمایشگاه ایران فارما( مصلی تهران- ۲۱ الی ۲۴ شهریور- غرفه ۲۴۷)پاسخگوی شما خواهیم بود. پیواژ یکی از تولیدکنندگان بسته‌بندی دارو یاری گر صنعت دارویی کشور است.

نمایشگاه ایران فارما چیست؟

نمایشگاه ایران فارما یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت دارویی و بسته‌بندی دارو در منطقه خاورمیانه است. این نمایشگاه هر ساله در شهر تهران برگزار می شود و شرکت کنندگان زیادی از سراسر جهان در آن حضور می یابند. در این نمایشگاه، شرکت های مختلف صنعت دارویی و بسته‌بندی دارو محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارند . همچنین با مشتریان جدید و قدیمی خود در ارتباط هستند.

بسته بندی محصولات نقش بسیار مهمی در این نمایشگاه دارد، زیرا بسته‌بندی دارو علاوه بر حفظ کیفیت دارو، نقش مهمی در جذب مشتریان و تبلیغ برند آ ن دارد. در این نمایشگاه، شرکت هایی که در زمینه دارو فعالیت می کنند؛ محصولات خود را به نمایش می گذارند و جدیدترین فناوری های بسته‌بندی را معرفی می کنند. علاوه بر این، این شرکت ها مشتریان جدید را جذب کرده و با مشتریان قدیمی خود در ارتباط هستند تا باعث افزایش فروش خود شوند.

شرکت پیواژ

پیواژ یک شرکت بسته‌بندی با بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در زمینه تولید و توزیع محصولات بسته‌بندی است. این شرکت ارائه‌دهنده‌ی محصولات بسته‌بندی با کیفیت بالا، همچون جعبه‌های کارتنی، کاغذ بسته‌بندی، پلاستیک بسته‌بندی، فیلم بسته‌بندی، بندهای چسبنده و تجهیزات بسته‌بندی است.

پیواژ با بهره‌گیری از فناوری‌های روز دنیا و به کارگیری کادری مجرب و متخصص، تلاش می‌کند تا ارائه‌ی بهترین محصولات با کیفیت و برتری در زمینه بسته‌بندی را به مشتریان خود ارائه دهد. همچنین پیواژ با رعایت استانداردهای بین‌المللی در زمینه حفاظت از محصولات، بهترین راه حل‌های بسته‌بندی را برای مشتریان خود ارائه می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *